Uncategorized

E turpshme: Crvena Zvezda ngushëllon familjet e terroristeve, thotë se Kosova është zemra e Serbisë

  Klubi serb Crvena Zvezda ka ngushëlluar familjen e terroristeve që vdiqën së fundmi, duke thënë sërish se “Kosova është…

Lëxo më shumë

Ndodh edhe kjo! 43-vjeçari niset të vjedhë paratë e bankomatit me vinç

Një burrë është arrestuar në Angli pasi një vinç u përdor në përpjekje për të vjedhur një bankomat parash nga…

Lëxo më shumë

Kosovarët po marrin kredi edhe për harxhime ditore dhe barna

Mihrije Gashi ka marrë tre mijë euro kredi për ta ndihmuar në mbulimin e shpenzimeve të përditshme. Mihrija, në të…

Lëxo më shumë

E la gruan me kancer dhe martohet me shoqen e vajzës së tij (VIDEO)

Komentatori sportiv anglez, Riçard Kejs, ka përfunduar në qendër të vëmendjes të mediave botërore rozë, teksa pas 36 vitesh martesë,…

Lëxo më shumë

Ktheheshin nga Aeroporti i Shkupit, por ranë në lumë / Vazhdojnë kërkimet për familjen Pacolli (VIDEO)

Katër anëtarët e familjes Pacolli nga Kosova, ktheheshin nga Shkupi drejt Prishtinës, por fatkeqësisht, në rrugën Shkup – Bllacë humbin…

Lëxo më shumë

Lëndohet një polic i Kosovës në veri

Një zyrtar policor është lënduar të mërkurën nga protestat në veri të vendit. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, nga…

Lëxo më shumë

Arifi: Procesi hetimor për Fondin e Kosovës për Luginën e Preshevës, uroj të mos ketë ndikim politik

Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqipërim Arifi, ka thënë ka folur lidhur me kallëzimin penal që pati dorëzuar në shkurt…

Lëxo më shumë

Ja kur do te vij Luizi ne Kosove me koncertin e tij te pare?

Këngëtari si dhe njëkohësisht edhe fituesi i edicionit të dytë të BBVA së shpejti do të performoj edhe ne Kosovë.…

Lëxo më shumë

Shpenzimet, arsyeja e divorceve të Bleros

Këngëtari Blero Muharremi, kohëve të fundit është komentuar shumë për ndarjen nga Afrona. Ai ka treguar haptazi edhe arsyen e…

Lëxo më shumë

Temperatura extreme, mungesa të energjisë për miliona njerëz

Paralajmërim urgjent: Është i rrezikshëm. Qëndroni në shtëpi. Autoritetet tajlandeze kanë paralajmëruar banorët në disa rajone që të shmangin daljen…

Lëxo më shumë
Back to top button