LAJME

Lajm i hidhur: Vdes ish ushtari i UÇK-së nga Skenderaj

Ka vdekur ish ushtari i UÇK-së nga fshati Kosterrc i Skenderajt, Feta Dervishi, shkruan portali rajoni.org.

I ndjeri në kohën kur vendi kishte nevojë për mbrotje dhe çlirim, ai bashkë me shumë bashkëluftëtarë veshen uniformën e UÇK-së

Përmes një postimi në rrjetin social “facebook” familjarët kanë njoftuar se varrimi do të bëhet sot në 14:00 ne varrezat e fshatit Kosterc.

Back to top button