Uncategorized

Lëndohet një polic i Kosovës në veri

Një zyrtar policor është lënduar të mërkurën nga protestat në veri të vendit.

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, nga protestat janë penguar e sulmuar edhe disa gazetarë si dhe disa automjete u janë vandalizuar.

Back to top button