LAJMESHOWBIZUncategorized

Ja kur do te vij Luizi ne Kosove me koncertin e tij te pare?

Këngëtari si dhe njëkohësisht edhe fituesi i edicionit të dytë të BBVA së shpejti do të performoj edhe ne Kosovë.

Këtë e ka bërë të ditur vet clubi, ku ai do të performoj në një nga qytetet e Gjakovës ne Hangover  Club bashkë më dy këngëtaret e njohur Klajdi dhe Bruno ku fansat e tij mund të kenë mundësin të shohin më afër si dhe të shijojne një koncert të tij.

Këngëtari Luiz Ejlli gjatë natës së djeshme ka mbajtur koncertin e parë në Shqipëri  dhe të shumë pritur nga fansat e tij pas daljes nga Big Brother VIP Albania 2.

Në krah të tij ai ka performuar edhe me reperin e famshëm shqiptar, Noizy, i cili gjithashtu ishte i ftuar në të njëjtën diskotekë.

E teksa dhuruan atmosferë për publikun, dyshja njëherësh paralajmëruar para turmës së fansave edhe një bashkëpunim.

 

Back to top button