LAJME
TOP LAJMI

E turpshme nga Rita Ora: Deri sa këndon, merr, përqafon dhe nuk e lëshon nga dora flamurin e Serbisë

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora në një nga performancat e saj në Hungari, mban flamurin e shtetit serb.

Në videot që po qarkullojnë në rrjete sociale, shihet ser ajo mban ne duar valëvit dhe madje e vendos në trup flamurin e Serbisë

Ende nuk dihet se a e ka bërë këtë me vetëdije të plotë apo ka rënë pre e ndonjë gracke.

Aty shihen shumë fansa të saj deri sa ajo po performante para tyre.

Back to top button