LAJMESHOWBIZ

Violetë Kukaj dhe vajza e saj nuk pyesin për telashe, ja çfarë bëjnë

Violete Kukaj me të bijën po rikthehen sërish, këtë herë më të forta se kurrë.

Dyshja po sjellin një këngë për çikat e Diasporës dhe në një nga skenat e klipit ato shfaqen të veshura kuq e zi.

Njomza dhe Violeta duken më shumë si shoqe, sesa si nënë e bijë.

Ato, po thonë se kjo verë do të jetë e kësaj kënge, pasi projekti u dedikohet të bukurave të Diapsorës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja së fundi ka qenë në telashe me familjen e ish burrit, por shfaqjet artistike nuk i ka ndalur për asnjë moment.

Back to top button