LAJME

Vdes në moshë të re i riu nga Skenderaj me banim në Gjermani!

Pas një sëmundej ka ndërruar jetë në moshë të re, ARMEND NURA – XANI nga komuna e Skenderajt, shkruan portali rajoni.org

Ai jetonte dhe vepronte në shtetin e Gjermanisë.

Lajmin e kanë dhënë familjarët përmes rrjetit social “facebook”.

NJOFTIM MORTOR

Sot u nda nga jeta më i dashuri jonë vëllau, djali, agja, daja, nipi ARMEND ILAZ NURA -XANI

Për varrimin do të ju informojmë me kohë pasiqë i ndjeri gjendet në Gjermani.

Të pikëlluar familja Nura!

Back to top button