LAJME

Tragjike| Mbytet 20-vjeçari në plazhin e Velipojës, nuk arriti të mbijetoi

Një tjetër i vdekur në plazhet shqiptare. Këtë herë në Velipojë. Paraditen e sotme një 20-vjeçar nga Shkodra ndërroi jetë.

Paraprakisht mësohet se të riut i është dhënë ndihma e parë nga pushuesit duke e nxjerrë në breg.

Por i riu ishte në gjendje të rëndë shëndetësore dhe nuk mundi që të mbijetonte.

Back to top button