LAJME

Sot varroset Jetmira Beka që u vra nga ish-bashkëshorti në Gjermani

Në fshatin Zasellë të Mitrovicës sot do të varroset Jetmira Beka, e cila u vra nga ish-bashkëshorti i saj në Aachen të Gjermanisë.

Varrimi i të ndjerës bëhet në ora 14:00.

Dorasi e kishte therur viktimën në prani të motrës së saj në parkingun e një qendre tregtare.

E ndjera dhe i dyshuari së bashku i kanë tre fëmijë.

Back to top button