LAJME

“Sot baba nga qielli vajzën e përcjelli” – Kënga që përloti vajzën e martuar të dëshmorit dhe gjithë dasmorët

Një këngë kushtuar vajzës së dëshmorit, në ditën e martesës së saj, u bë virale në rrjete sociale, raporton Lajmi sot.

Ajo u këndua në ceremoninë e martesës së vajzës së dëshmorit, në një nga restaurantet e vendit.

Kjo këngë e kënduar nga këngëtarët Fatmir dhe Erblin Hoxha përloti dashmorët e pranishëm. /Lajmi Sot/

Back to top button