LAJME

Qytetarët e kapin hajnin në Prizren (Pamje)

Një person është kapur nga qytetarët në Prizren në kohën kur po tentonte të vjedhte në pikë të ditës.

Sipas një videoje të publikuar nga media lokale, Televizioni Prizrenit, shihen pamje të personit të dyshuar dhe të patrullës së Policisë dhe të qytetarëve që kanë intervenuar në këtë rast.

“E kryva” është porosia e qytetarit që publikon një video-selfie nga vendi i ngjarjes./

00:12
Back to top button