LAJME

Pamje brenda lokalit gjatë momentit kritik ku u vra një person dhe u plagosën 3 të tjerë

Një ngjarje e rënd ka ndodhur sot në mëngjesin e hershëm në një kafiteri në Skenderaj, ku mbetën të plagoser tre persona dhe një i vdekur.

Lajmin për Gazeta10 e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti

Burimet  e portalit lokal Rajoni brenda stacionit policorë në Skenderaj kanë mësuar ekskluzivisht se viktima është Negjmedin Loshi, 39 vjeç nga fshati Pemishtë i Skenderajt.

Ndërsa  ka mësuar ekskluvisht se të plagosur kanë mbetur: Qendrim Januzi [i lindur 1991],Fidan Januzi [i lindur 1982],Muhamet Ramadani [i lindur 1988]

Raportohet se viktima ishte djali i pronarit në kafiterin të cilën është vrarë.

KlanKosova ka siguruar pamje brenda lokalit nga vendi ngjarjes nga momenti qe ka ndodhur vrasja në Runik të Skenderajit.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë:

 

Back to top button