LAJME

“Nuk ke ai Abedini që e kam njohur”, flet komshiu i cili sot e ka parë atë

Krimi që ndodhi brenda një familje në Rufc të Lipjanit ka tronditur vendin. Atje Abedin Bekteshi ka vrarë gruan, djalin e tij dhe vetveten.

Zëdhënësja e Prokurorisë Themelore të Prishtinës, Laureta Ulaj, tha se janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet hetimore për zbardhjen e rastit.

Për Gazetën Insajderi ka folur komshiu i parë i Abedin Bekteshit, ai tha se sot e ka parë
Back to top button