LAJMESPORT

Martinelli i jep epërsin Arsenalit por e pëson keq

Bëni këtë para se të shkoni në shtrat dhe digjni 1 kg yndyrë gjat

Skuadra e Arsenalit ka kaluar në epërsi ndaj Leicesterit.

Gabriel Martinelli zhbllokoi ndeshjen në minutën e 46-të, shkruan IndeksOnline.

Por jo gjiithçka shkoi mir për sukmuesin brazilian.

Martinelli pasi gjuajti drejt portës, u shkel nga mbrojtësi i Leicesterit, ku si pasoj e lëndimit mbeti i shtrir në tokë për një kohë.

Back to top button