LAJME

LIVE: Zhytësi ka arritur ta lidhë automjetin, zjarrëfikësit po e nxjerrin jashtë lumit

Zhytësi i cili tentoi ta lidhë automjetin që ndodhet nën ujë në lumin Lepenc, ka arritur që ta lidhë atë në mënyrë që të fillojë tërheqja dhe nxjerrja jashtë, informon Klan Macedonia.

Sipas pamjeve të marra me dron nga Policia e Kosovës, Saliu thotë se është konstatuar se vetura nën ujë është me ngjyrë të zezë, ndërsa pritet në çdo moment të mësohet nëse është BMW me targa të Kosovës./KlanMacedonia

Back to top button