LAJME
TOP LAJMI

Lajmi i fundit: Operacion i madh i INTERPOL-it në Kosovë, disa të arrestuar

Një operacion i madh nga Njësia FAST Kosova e cila është në bashkëpunim me INTERPOL, po zhvillohet në komunën e Malishevës dhe atë të Istogut.

Kështu bëjnë të ditur burime të Gazeta Blic, të cilat njoftojnë se në këtë aksion që po vazhdon ende, janë arrestuar disa persona.

Njësia FAST Kosova, operon në kuadër të Drejtorisë për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Policinë e Kosovës.

Back to top button