LAJME

Humb jetën një person në plazhin e Golemit

Në plazhin e Golemit në Durrës ka humbur jetë një pushues nga Elbasani.

Ai dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak pasi ka hyrë në det, shkruan TCh.

 

Bëhet e ditur se menjëherë i është dhënë ndihma e parë nga familjarët dhe nga roja e plazhit, por ka vdekur gjatë kohës që po dërgohej në spital.

Back to top button