LAJME

Deklarohet Labinot Tahiri- Ja cfarë thotë për akuzat e Fjolla Morinës

“Përshëndetje të dashur njerëz kudo që jeni. Ju uroj një të diele të këndshme dhe fillim të mbarë të korrikut dhe pushime të këndshme kado që ju preferoni. Para disa viteve një person i dashur i vecantë në jeten time më pat shkruar një letër duke më thënë se qëndrove i fortë si vigano se je i fortë si vigan, dhe me kalimin e viteve disa persona edhe në të kaluarën kanë dashur ta njollosin emrin tim. Kohët e fundit kanë qarkulluar lajme se kolegia ime e dashur Fjolla Morina dhe nuk e paragjykoj fare sepse është një nane edhe një motër shqiptare dhe dikush e ka lënduar shumë dhe ajo nuk kursen askënd dhe padyshim se me emrin e zotit do ta takoj prapë Fjollën dhe do ta perqafi sepse ajo e din qe une ju kam gjindur në ditë të vështira. Andaj ju lutem mos e paragjykoni atë mos e fyeni atë por ti shkruani fjalë dashurie dhe shpirti” ishin fjalët e Tahirit.

Back to top button