LAJME

Ç’njerëzore: Braktisi foshnjën në plazhë, shpallet në kërkim 22-vjeçarja (Pamje)

 

 

Një foshnjë është gjetur e braktisur në plazhin e Golemit.

Policia tha se kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetases D. S., 22 vjeçe, banuese në Durrës, nëna e foshnjës.

 

Foshnja, që ishte braktisur që në ditë më parë nga nëna, është dërguar në spitalin e Durrësit në gjendje të mirë
shëndetësore.

 

Back to top button