SHOWBIZ

Zbulohet vendi ku Luizi dhe Kiara do të bëjnë celebrimin (FOTO)

Nesër mbrëma do të mbahet finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 2”, teksa pritet të shpallet fituesi nesër do të kurorzohet dhe martesa e Kiarës dhe Luizit.

Në rrjete sociale është “zbuluar” dhe vendi.

Është pikërisht Bashkia e Tiranës, ku nesër mbrëma do të kthehet në një ambient magjik për çiftin e vetëm të BB Vip 2 që do të martohen.

FOTOLAJM/ Zbulohet vendi ku Luizi dhe Kiara do të bëjnë
Back to top button