LAJME

Vrasje në Suharekë, policia jep detaje

Një person ka mbetur i vrarë mbrëmë në Suharekë.

Policia ka arrestuar të dyshuarin, i cili dyshohet se veprën e kreu nga pakujdesia.

“Lidhur me rastin e lartcekur është arrestuar dhe dërguar në mbajtje një person i dyshuar mashkull kosovar, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

Sipas policisë, rasti tashmë është në procedurë hetimore.

Back to top button