LAJME

Video inqizimi i aktit seksual të Safet Gjicit, reagon Stresi

Reperi i njohur Stresi ka reaguar pas videos skandaloze të Safet Gjicit, ku ky i fundit shfaqej duke kryer marrëdhënie intime në zyrën e tij të punës në bashkinë e Kukësit.

Ai ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shprehet me ironi:

“Vetëm para! O Zot i madh! Cudia më e madhe tre ditë zgjat, cdo gjë kalon si gjithmonë në Shqipërinë tonë. Kjo është mëse normale me politikanët tanë shqiptar, është një shumicë ekstrem e madhe që e bëjnë këtë gjë por vetëm përpara! Populli i shkretë nuk është mësuar me gjëra të tilla por vetëm përpara dhe ju kisha lutur, mos u ankoni, se jemi shumë mirë! Më mirë s’ka!”.

Back to top button