LAJME

Vdes ish-ushtari i tri luftërave, komandat ‘Vula’!

Papritmas ka ndërruar jetë Vullnet Luzha nga Kaçaniku.

Faqja lokale e kësaj komune, “Sje kaçanikli, nëse” bën të ditur se i ndjeri ishte pjesë e tri luftërave në Kosovë, Maqedoni dhe Preshevë.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot pas ikindisë (16:44) në Kaçanik.

Back to top button