LAJME

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”, Zhaklin përfshihet në debatin Luiz – Ronaldo

Ronaldo i përmend Luizit një moment në BBVA, përkrahet nga Zhaklin

Ronaldo Sharka i është përgjigjur përmes një videoje Luizit dhe Kiarës pas komenteve të fundit për njëri-tjetrin.

Ronaldo, vendosi të reagojë me një video të cilën e publikoi në Instagram, ku ai e quajti Luizin mosmirënjohës.

Ai foli edhe pas deklaratës së Luzit, i cili i tha “Eja në Korçë dhe merri ato pesë mijë euro”.

Ronaldo, i përmendi Luizit se ato para në shtëpinë e BBVA, ishin diskutuar për shërimin e babait të tij.

Ndërsa, në krah Ronaldos i ka dalë edhe Zhaklin Lekatari, e cila komenton: “Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron” shkruan ajo.

 

Back to top button