LAJME

Rrahje masive mes grave dhe burrave në një pishinë

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video nga një rrahje pranë një pishine, ku shihet se si disa burra dhe gra godasin njëri-tjetrin.

Ngjarja pretendohet se ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në pishinën e qytetit në Shtip.

Back to top button