LAJME

Reagon Melinda Ademi pas lajmeve për perleshje me Norën

Sot në të gjitha mjetet e informimit u dha lajmi se janë përleshur fizikisht Nora Istrefi dhe Melinda Ademi për probleme që ende nuk janë bërë publike, por menagjeri i Melindës është shprehur se gjithmonë të tjerët po kanë telashe me Melindën.

Siq duket për Melindën këto lajme janë thjeshtë vetëm reklamë për të sepse me disa foto ajo e paralajmëroi projektin e saj të ri.

Back to top button