LAJME
TOP LAJMI

Publikohet dueti ‘Dashni ku je’ nga Korabi dhe Lori

Mjeshtri i madh i këngës Korab Shaqiri ka sjellur projektin e ri muzikor. Kësaj radhe ai bashkë me këngëtaren Lori, kanë publikuar duetin e tyre të mrekullueshëm me emrin “Dashni ku je”, shkruam Gazeta Sociale.

“Dashni ku je” vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Dëgjim të këndshëm!

Back to top button