LAJME
TOP LAJMI

Ka trupa brenda – Vetura në lumin Lepenc është e familjes Pacolli

Ekipet e shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin në sipërfaqe veturën që ndodhej brenda lumit Lepenc. Ajo që tashmë është konfirmuar edhe nga gazetari i Klan Macedonia nga vendngjarja, vetura është e familjes nga Kosova dhe brenda saj ka trupa njerëzish.

Momentalisht, siç thotë gazetari Furkan Saliu, dy trupa janë të dukshëm nga distanca, ndërsa për trupin e tretë nuk ka konfirmim./KlanMacedonia

Back to top button