LAJME

Ja cilat pjesë të Prishtinës do mbesin sot pa ujë

Një pjesë e Graçanicës si dhe zona në drejtim të Llapnasellës, Preoci, dhe Zona Industriale mbesin pa ujë të pijes

Një pjesë e Graçanicës si dhe zona në drejtim të Llapnasellës, Preoci, dhe Zona Industriale kanë mbetur pa ujë të pijes.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga KRU’’Prishtina’’.

Furnizimi me ujë të pijshëm pritet të rikthehet në orën 21:00./Lajmi.net/

Back to top button