LAJME

Grushta dhe gjuajtje me armë zjarri mes dy grupeve në qendër të Klinës (VIDEO)

E diela ka qenë e zhurmshme në Klinë. Në orët e mbrëmjes ka ndodhur një rrahje masive mes dy grupeve.

Gjithçka ndodhi në qendër të qytetit ku dy grupe të rinjësh janë rrahur mes vete.

Nuk kanë munguar as krismat e armës por që për fat të mirë nuk kishte pasoja.

Back to top button