LAJME

Ekskluzive: Vrasja në Malishevë, nipi dyshohet se e vrau axhen për tokë

Një vrasje ka ndodhur sot rreth orës 10:00 në Kijevë të Malishevës.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se nipi e ka vrarë axhën për shkak të një konflikti pronësor.

Viktima është S.Berisha i moshës rreth 50 vjeç.

Njësitet policore kanë dalur në vëndngjarje dhe po mirren me rastin. GazetaSociale do të iu mbajë të informuar për këtë rast.

Back to top button