LAJME

E rëndë në Obiliq: 3 persona rrëmbejnë një femër, pastaj e dhunojnë

Në qytetin e Obiliqit janë arrestuar 3 persona për rrëmbimin dhe dhunimin e një femre.

Fillimisht ata dyshohen se kishin rrëmbyer, më pastaj e kanë dhunuar viktimën femër.

RREMBIM/DHUNIM

Obiliq, 24.06.2023-NN. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjtit kanë rrëmbyer e me pas edhe dhunuar viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Back to top button