LAJME

E rëndë! 2 të rinj moshatarë gjenden të vdekur në një shtëpi me qira

Dy djem të moshës 38 vjeç janë gjetur të vdekur në shtëpinë ku jetonin në Komotini, Greqi, raporton noa.al.

Të rinjtë, të cilët nuk ishin banorë të zonës, punonin për një kompani që realizon projekte në qytet.

Ata jetonin në një apartament të përbashkët së bashku me një person të tretë që i gjeti të vdekur.

Advertisements

Ky i fundit njoftoi policinë duke thënë se shkoi në banesë dhe i gjeti të vdekur dy shokët me të cilët ndante qiranë.

Në vendngjarje është thirrur eksperti mjekësor dhe është urdhëruar autopsia. Megjithatë, policia nuk gjeti prova për aktivitet kriminal.

Policia i ka evidentuar vdekjet si vdekje të papritura, me shkaqet që pritet të përcaktohen nga mjeku ekspert. /noa.al

Back to top button