LAJME

Dalin pamjet, kryebashkiaku shqiptar kryen marrëdhënie seksuale në zyre (+18)

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit.

Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të jetë filmuar vetëm pak ditë pas marrjes së mandatit të dytë nga ana e Gjicit.

Video e shpërndarë ka sjellë reagime të shumta në rrjet, ndërsa e vendos Safet Gjicin në pozitat e shkeljes së rëndë ligjore.

Pas videos, Safet Gjici është dërguar në SPAK, ndërsa Edi Rama pritet ta shkarkojë menjëherë.

lg.php.gif

Back to top button