LAJME

Çfarë ha që je në superformë? Elvana Gjata tregon sekretin në Podcastin e Ramës

E ftuara e kësaj jave në podcastin “Flasim” të kryeministrit Rama ishte Elvana Gjata, artistja shqiptare e cila foli jo vetëm për karrierën e saj të suksesshme, por edhe jetën personale.

Kryeministri Rama e pyeti me kuriozitet se çfarë konsumon Elvana Gjata, e njohur gjithmonë për linjat e saj perfekte.

“Çfarë ha ti që je në superformë dhe që merresh me sport me yoga, këto i dinë këta që të ndjekin”-pyeti Rama.

“Barbunjat e babait tim, se them dot. Se di sa mund ta praktikojnë të gjithë, babai më ndihmon, gatuan për mua. Ne jemi 90% vegan, 10% është pak peshk.”-tregoi Elvana.

Artistja tregoi se ushtrohet për 1 orë e gjysme në 5 ditë të javës dhe është tepër aktive në sport.

Back to top button