LAJME
TOP LAJMI

Behgjet Pacolli e Halil Kastrati shtrojnë iftarin më të madh në Kosovë, ishin 1200 persona

Fondacioni “Behgjet Pacolli” me organizatën Humanitare “Jetimat e Ballkanit” të Halil Kastratit organizuan një iftar për qyetarët

Në këtë iftar ishin 1200 pjesëmarrës, shkruan Jepi zë.

Postimi:

Sonte ishte një mbrëmje e mrekullueshme! Fondacioni “Behgjet Pacolli” me organizatën Humanitare “Jetimat e Ballkanit” të Halil Kastratit organizuam një iftar për qyetarët. Ishim mbi 1200 pjesëmarrës dhe kaluam momente të mira. Ju falemenderit dhe ju dëshiroj agjërim të pranuar. Zoti ju shpërbleftë! Falenderoi te gjithe sponsorizuesit e kesaj mbremje, Besim Rexhepaj, Banken Ekonomike,Grupin e Mabetexit, Sigurin, MTeknologjine dhe IMK ne Ferizaj qe mundesuan kete Iftar.

Back to top button