SHOWBIZ

Arsyeja kryesore pse Luiz Ejlli do fitoren e BBVA

Luzi Ejelli banori dhe finalisti i parë në shtëpinë e Big Brother Vip Albania derisa ka biseduar me Dean ka treguar arsyen e fortë se përse dëshiron ta fitojë këtë Big Brother.

‘’Unë du me fitu, e të dal prej këtu, e t’i them nanës teme, s’ke nevojë me punu më’’ ka thënë Luizi deri sa ka qenë duke biseduar me Dean.

Theksojmë se pos Luizit një vend për finale e ka siguruar edhe banorja tjetër Efii.

 

Ndërsa në ditët në vijim pritet të përcaktohen edhe dy vendet tjera për finalen e madhe që mbahet më 6 maj./Lajmi.net/

Back to top button