LAJME

Arbana merr vendim që ta lë Shqipërinë, nuk do ta besoni se në cilin vend ka vendosur të shkojë

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se e ka lënë Shqipërinë për pak kohë dhe ka zgjedhur të shkojë në Zvicër./

Back to top button