LAJME

“Ah bre motër na e djege shpirtin” – Gruaja që vdiq në Lepenc, motra e ish-kampionit të boksit

Merita Visoka Pacolli, gruaja që vdiq në aksidentin e rëndë në Lepenc del të jetë motra e ish-kampionit të boksit, Xhavit Visoka.
Këtë e ka bërë të ditur vet ky i fundit me anë të një postimi në Facebook, shkruan lajmi.net.

“Ah bre Pse ? Pseeee bre iket ???Ah bre Moter na djege Shpirtin u nise per Pushime e ike ne ate Bote me Burre e me Djal. Allahu ne lula te xhenetit e pushoft Shpirtin e juv!”, ka shkruar ai teksa ka publikuar fotografinë e Meritës me djalin e saj, Ermalin dhe burrin, Naimin, që të dy këta viktima të aksidentit”, shkroi ai.

Back to top button